Nasze szkolenia

Szkolenia graficzne są dziś jednym z wiodących na pomorskim rynku dostarczycieli szkoleń otwartych i dedykowanych dla firm w zakresie grafiki komputerowej, zarówno na potrzeby druku, jak i publikacji w sieci. Nasze szkolenia prowadzone są przez doświadczonych i aktywnych zawodowo grafików, co sprawia, że możemy dostarczyć naszym Kursantom bazujące na rzeczywistości, a zarazem kreatywne szkolenia na najwyższym poziomie. Oferujemy Państwu rozwój kompetencji w zakresie komunikacji wizualnej, kanału, który za względu na swoją efektywność jest obecnie u szczytu popularności. Znacząca część naszych Klientów to działy ds. promocji i marketingu, agencje reklamowe, wydawnictwa, gazety oraz studenci i osoby bezrobotne pragnące zdobyć nowy zawód grafika komputerowego.

Sala szkoleniowa usytuowana jest w centrum Sopotu, ok 500 m od stacji SKM Sopot i ścisłego centrum Sopotu, przy ulicy Kościuszki 61, w budynku Bałtyckiej Agencji Artystycznej BART. Wygodny dojazd ulicami od strony Monte Cassino i bliskie sąsiedztwo przystanku kolejowego Sopot są istotnym udogodnieniem dla naszych Kursantów.

Szkolenia odbywają się w siedzibie firmy w Sopocie przy ul. Kościuszki 61 lub u Klienta. W przypadku, gdy zajęcia odbywają się u Klienta, to my zapewniamy wyposażenie sali w sprzęt komputerowy orez licencje. Maksymalna ilość uczestników każdego szkolenia to 10 osób. Szkolenia otwarte rozpoczynają się w godzinach porannych, między 8:30 a 16:15 lub 9:00 a 16:00, jak i w godzinach popołudniowych - 17:15-21:10. Poczęstunek w trakcie przerwy oraz materiały szkoleniowe wliczone są w cenę.

Dlaczego wybrać właśnie nas? To proste! Organizujemy szkolenia na najwyższym poziomie. Nasza firma należy do drukarni LABELPOLAND, istniejącej na pomorskim rynku od 1987 r., w związku z czym nasi trenerzy są zawodowo związani z grafiką komputerową i poligrafią, jednocześnie posiadając kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń. Większość szkoleń graficznych prowadzona jest przez Jędrzeja Klawikowskiego, posiadacza tytułu Adobe Publishing Expert oraz Przemysława Konopackiego, szefa produkcji w drukarni LABELPOLAND.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleń!

 

statystyka

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.

Akceptuję użycie cookis na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information